13,30 €
Hay existencias
| Peso | 0,7144 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 109 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 96 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 45 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.6 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.8 bar |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| SAME | W1130 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SAME | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| SAME | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| SAME | 4415540 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 4415670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 4415670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 004415670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CUMMINS | DNP550580 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 1901606 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FORD | B8NN6714A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SAME | 004415670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | 1966279C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4415540 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 136163 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 136163 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| PERKINS | 1966279C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| SAME | B8NN6714A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | P550580 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| PERKINS | P550580 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FIAT | 4371581 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| IVECO | 7701008689 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 7701008689 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| C9NN6714A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| C9NN6714A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FORD | C5NN6714B | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| C5NN6714B | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 244191401 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 244191401 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 5315520 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 10A14373 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| INTERNATIONAL | 10A14373 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |