11,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,8051 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 95 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 211 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| RENAULT VI | 503136115 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MACK | 503136115 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DEUTZ | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DEUTZ | P550317 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 1160025 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | NA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 0000054020 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 0000054020 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 5000670670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| RENAULT VI | 5000670670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KHD | P550317 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | 500067067 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 504020 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 504020 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | 119935450 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 119935450 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DEUTZ | W962 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| W9622 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | 6211489 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |