12,43 €
Hay existencias
| Peso | 0,4491 kg |
|---|---|
| Primary Application | ISUZU 8942172720 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 100 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 77 mm |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | ISUZU 8942172720 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 42536003 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INGERSOLL RAND | 54381314 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 54381314 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 42536003 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 6659329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 6659329 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 37Z02OF104 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 37Z02OF104 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 5873104420 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 5873104420 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 8942172720 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 8942172720 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 5132110180 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |