6,68 €
Hay existencias
| Peso | 0,4218 kg |
|---|---|
| Primary Application | BOBCAT 6632745 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 86 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.482633 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.689476 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | BOBCAT 6632745 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | YM12915035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD031805 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD031805 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 42534635 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 42534635 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 909213 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | 909213 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 9Y4512 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| YANMAR | 9Y4512 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1216382301 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| ISUZU | 1216382301 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 9122000500 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | MD071462 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD030795 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 9122000500 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MITSUBISHI | MD071462 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MITSUBISHI | MD030795 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | YM12915035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 94201942 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 12915035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 12915035150 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 6632745 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| VOLVO | 14523962 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VOLVO | 14523962 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 6644121 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 8943142632 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| MAHINDRA | E620132443 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MAHINDRA | E620132443 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |