18,87 €
Hay existencias
| Peso | 1,1725 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 119 mm |
| Thread Size | 1 1/2-12 UN |
| Length | 227 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 50% | 14 micron |
| Efficiency 99% | 23 micron |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Media Type | Cellulose |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 6002111230 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 3310445 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 3310445 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 4656584 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CUMMINS | 12000200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | E12000200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4085913 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | B196 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | B196 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 3302026 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KOMATSU | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CUMMINS | PB670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 961711 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| DETROIT DIESEL | DNP550671 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| DETROIT DIESEL | E12000200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | RE45576 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | RE45576 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 6002111230 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 299670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 299670 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | CULF670SC | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 1239943H1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 1239943H1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 12000200 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4085913 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |