9,96 €
Hay existencias
| Peso | 0,3901 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 1542632430 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 82 mm |
| Thread Size | 3/4-16 UN |
| Length | 112 mm |
| Gasket OD | 66 mm |
| Gasket ID | 57 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Anti-Drainback Valve | No |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.3 bar |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 1542632430 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 3281019M1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| SIMPSON | 3435171M1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |