7,64 €
Hay existencias
| Peso | 0,2041 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 7000015241 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 80 mm |
| Thread Size | M20 x 1.5 |
| Length | 80 mm |
| Gasket OD | 63 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.7 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 7000015241 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 1627132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1627132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 3040137580 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 3040137580 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1524132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KUBOTA | 1524132090 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| 1524132099 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| KUBOTA | 1524132092 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1524132099 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1524132092 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1584132430 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1584132430 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |