16,73 €
Hay existencias
| Peso | 1,1 kg |
|---|---|
| Primary Application | HINO 156072190 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 199 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 21 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | No |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | HINO 156072190 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HINO | 15613E0030 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 15613E0030 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | VHS156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | VHS156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | VH156072190A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| VH156072190A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| HINO | 156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | 156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| HINO | S156072190 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |