9,96 €
Hay existencias
| Peso | 0,5489 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 174 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Stand Pipe | Yes Y/N |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| NISSAN | 4217497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 675617C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| INTERNATIONAL | 675617C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | L4217497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | L4217497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 4178830 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 675616C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| NISSAN | 15209C8602 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 15209C8602 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| ISUZU | 4178830 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| NISSAN | 4217497 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1808896C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | 675616C91 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1808896C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | 3816756171 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | 3816756171 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| KOMATSU | 161624 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| 1808946C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| 1808946C1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |||
| NISSAN | 1520901D20 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| A184775 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| A75294 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| A75294 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | A58672 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CASE/CASE IH | A58672 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| A184775 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| CASE/CASE IH | A194885 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |