7,00 €
Hay existencias
| Peso | 0,4286 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | M22 x 1.5 |
| Length | 91 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 61 mm |
| Efficiency 99% | 40 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Anti-Drainback Valve | Yes |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1.2 bar |
| Media Type | Cellulose |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| FORD | F1AZ6731BD | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FORD | F1AZ6731BD | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CHRYSLER | FAE6714BC | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FORD | FAE6714BC | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CHRYSLER | 04884899AB | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CHRYSLER | 4884899AB | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CHRYSLER | 4884899AB | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| MAZDA | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | ||
| FORD | F1AZ6731A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| FORD | F1AZ6731A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW |