72,55 €
Hay existencias
| Peso | 1,5717 kg |
|---|---|
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 97.6% | 15 micron |
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | M95 x 2.5 |
| Length | 296 mm |
| Gasket OD | 119 mm |
| Gasket ID | 102 mm |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Synteq |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 4367100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 4906633 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 5575298 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4367100 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 5575298 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| CUMMINS | 4906633 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE |