30,99 €
Hay existencias
| Peso | 1,1544 kg |
|---|---|
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 108 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 262 mm |
| Gasket OD | 99 mm |
| Gasket ID | 90 mm |
| Efficiency 99% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Synteq |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Price Type | F |