41,94 €
Hay existencias
| Peso | 1,4175 kg |
|---|---|
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 118 mm |
| Thread Size | 1 1/2-12 UN |
| Length | 260 mm |
| Gasket OD | 110 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency 99% | 15 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12 |
| Media Type | Synteq |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Brand | Donaldson BLUE® |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | ||
| CUMMINS | 1212622H1 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 800141634 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE | |
| CUMMINS | 160605020028A | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW DONALDSON BLUE |