89,78 €
Hay existencias
| Peso | 0,9752 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.47 mm |
| Inner Diameter | 44.45 mm |
| Length | 465.1 mm |
| Efficiency Beta 2 | 17 micron |
| Collapse Burst | 5.2 bar |
| Flow Direction | Reverse |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |