
32,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,38 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 44.5 mm |
| Inner Diameter | 22.1 mm |
| Length | 248 mm |
| Efficiency Beta 200 | 10 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 12 micron |
| Collapse Burst | 21 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | 3326047 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MERCEDES-BENZ | 3326047 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |