34,21 €
Hay existencias
| Peso | 0,331 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9800FUS8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 51 mm |
| Inner Diameter | 24 mm |
| Length | 207 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | PALL HC9800FUS8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 1874243 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 1874243 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |