28,80 €
Hay existencias
| Peso | 0,184 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9020FUN4H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 46 mm |
| Inner Diameter | 25.8 mm |
| Length | 113 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 7 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK02, FPK02 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9020FUN4H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 2U6391 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 2U6391 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |