11,12 €
Hay existencias
| Peso | 0,4604 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE AR75603 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 116.9 mm |
| Inner Diameter | 55.63 mm |
| Length | 134.4 mm |
| Efficiency Beta 2 | 2 micron |
| Efficiency Beta 20 | 35 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AR75603 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AR75603 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AR75603 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| AM34670 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| JOHN DEERE | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| JOHN DEERE | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| AR75601 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| AT34670 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| AR75601 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| AT34670 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |