20,76 €
Hay existencias
| Peso | 0,559 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 0706301054 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 100.1 mm |
| Inner Diameter | 59.44 mm |
| Length | 210.1 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 20 | 25 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 0706301054 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 706301054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706301054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 1546012170 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706301054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 1546012170 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706301054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706351054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706351054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706351054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706351054 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 14X4932750 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 14X4932750 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| KOMATSU | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 1566012170 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |