8,72 €
Hay existencias
| Peso | 0,3266 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 2P5834 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 76.96 mm |
| Inner Diameter | 25.91 mm |
| Length | 144 mm |
| Efficiency Beta 2 | 13 micron |
| Efficiency Beta 20 | 27 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 2P5834 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ALLIS-CHALMERS | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CATERPILLAR | 1261810 | HYDRAULIC FILTER ASSEMBLY | |
| CATERPILLAR | 1261810 | HYDRAULIC FILTER ASSEMBLY | |
| CATERPILLAR | 2P5834 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 2P5834 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| A40902 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |