38,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,383 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUT4H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.7 mm |
| Inner Diameter | 43.78 mm |
| Length | 117.6 mm |
| Overall Length | 117.6 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | FPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUT4H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AL113475 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AL113475 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| FPT INDUSTRIAL | 11435660 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |