42,01 €
Hay existencias
| Peso | 0,38 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUN4H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.74 mm |
| Inner Diameter | 43.43 mm |
| Length | 113 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 7 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | FPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUN4H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 7993022 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 7993022 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 3176727900 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 3176727900 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| IVECO | 16312 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |