29,36 €
Hay existencias
| Peso | 1,3222 kg |
|---|---|
| Primary Application | KOMATSU 0706301142 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.86 mm |
| Inner Diameter | 110.24 mm |
| Length | 299.97 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 20 | 25 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 0706301142 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KOMATSU | 1956016320 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706301142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 1956016320 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706301142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706301142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 0706301142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 4033820020 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 4033820020 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706351142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706351142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 34E702310 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 0943229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | 0943229 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706351142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 706351142 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HINO | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| MITSUBISHI | 24046Z2 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DETROIT DIESEL | 24046Z2 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KOMATSU | 0706301412 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |