
26,49 €
Hay existencias
| Peso | 0,951 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 65 mm |
| Length | 137 mm |
| Efficiency Beta 2 | 27 micron |
| Efficiency Beta 75 | 45 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |