15,13 €
Hay existencias
| Peso | 0,361 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 70 mm |
| Inner Diameter | 42 mm |
| Length | 194 mm |
| Overall Length | 198.5 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 3 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 21967 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| PERKINS | 21967 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 221174 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 221174 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |