102,55 €
Hay existencias
| Peso | 0,9866 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9400FUT13H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 95 mm |
| Inner Diameter | 56.26 mm |
| Length | 324.1 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9400FUT13H |