
99,67 €
Hay existencias
| Peso | 0,81 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 112 mm |
| Inner Diameter | 46 mm |
| Length | 181 mm |
| Efficiency Beta 75 | 8 micron |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |