
98,62 €
Hay existencias
| Peso | 0,499 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 49.5 mm |
| Inner Diameter | 24.3 mm |
| Length | 204 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 12 micron |
| Collapse Burst | 207 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |