
42,28 €
Hay existencias
| Peso | 0,64 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 112 mm |
| Inner Diameter | 46 mm |
| Length | 181.4 mm |
| Efficiency Beta 2 | 60 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 4572 |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |