
57,08 €
Hay existencias
| Peso | 1,43 kg |
|---|---|
| Media Type | Synteq XP |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 126 mm |
| Inner Diameter | 84 mm |
| Length | 240 mm |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Inside-Out |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synteq XP |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| MITSUBISHI | 11807425 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 11807425 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |