104,65 €
Hay existencias
| Peso | 0,46 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 54 mm |
| Inner Diameter | 27.5 mm |
| Length | 121 mm |
| Efficiency Beta 200 | 8 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 10 micron |
| Collapse Burst | 200 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |