
50,60 €
Hay existencias
| Peso | 0,161 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 70 mm |
| Inner Diameter | 43 mm |
| Length | 57 mm |
| Overall Length | 59 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |