
84,74 €
Hay existencias
| Peso | 0,8 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Inner Diameter | 48 mm |
| Length | 200 mm |
| Gasket ID | 104.4 mm |
| Efficiency Beta 20 | 60 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |