20,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,987 kg |
|---|---|
| Efficiency 50% | 10 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 50% | 10 micron |
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 52 mm |
| Length | 136 mm |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |