113,87 €
Hay existencias
| Peso | 2,0843 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Mesh Rating | 150 micron |
| Outer Diameter | 152.4 mm |
| Inner Diameter | 86.61 mm |
| Length | 457.2 mm |
| Efficiency Beta 2 | 150 micron |
| Collapse Burst | 8.6 bar |
| Flow Direction | Reverse |
| Style | Cartridge |
| Series | HFK08 |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |