98,59 €
Hay existencias
| Peso | 2,4698 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE AT127608 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.9 mm |
| Inner Diameter | 110.2 mm |
| Length | 450 mm |
| Efficiency Beta 200 | 18 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AT127608 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| FIAT | 71448557 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 71448557 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HINO | 4206705 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | L4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | L4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 4269317 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 4287061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | 4269317 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | 4287061 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 4206705 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AT147343 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| AT147343 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CASE/CASE IH | 72130513 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| IVECO | 72130521 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | YN50V00004F3 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | KRJ3836 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | KRJ3836 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | KSJ2756 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | KSJ2756 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |