40,90 €
Hay existencias
| Peso | 0,364 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9800FUN8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 51 mm |
| Inner Diameter | 24 mm |
| Length | 207 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 7 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | PALL HC9800FUN8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 3615949M3 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AZ64238 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AZ64238 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 3615949M3 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | 6005003243 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | 6005003243 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 853531246 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |