77,44 €
Hay existencias
| Peso | 0,7756 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUS16H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.7 mm |
| Inner Diameter | 43.43 mm |
| Length | 423.4 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUS16H |