48,20 €
Hay existencias
| Peso | 0,639 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUS8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 78.7 mm |
| Inner Diameter | 43.43 mm |
| Length | 204 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HPK03, HPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUS8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| CUMMINS | VE0452 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 1340964 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE DT | |
| CATERPILLAR | 1340964 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE DT | |
| JOHN DEERE | NA | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | NA | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| FORD | E8NNF882BA | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| FORD | E8NNF882BA | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DEUTZ | 07993014 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DEUTZ | 07993014 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |