47,17 €
Hay existencias
| Peso | 1,9006 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.86 mm |
| Inner Diameter | 110.24 mm |
| Length | 450.1 mm |
| Efficiency Beta 2 | 14 micron |
| Efficiency Beta 20 | 25 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| HINO | 4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | 4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | L4206705 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | L4206705 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HINO | 44206705 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | L4325820 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |