17,31 €
Hay existencias
| Peso | 0,307 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 45.8 mm |
| Inner Diameter | 20.5 mm |
| Length | 200 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |