60,15 €
Hay existencias
| Peso | 0,726 kg |
|---|---|
| Primary Application | ARGO V2121708 |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Nitrile |
| Outer Diameter | 117 mm |
| Inner Diameter | 59 mm |
| Length | 163 mm |
| Gasket OD | 85 mm |
| Gasket ID | 60 mm |
| Overall Length | 166 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | ARGO V2121708 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| LIEBHERR | 7618260 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DEUTZ | 8U2805 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 8U2805 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DEUTZ | 7618260 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | 4190000173001 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | 4190000173001 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 3214346901 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |