31,96 €
Hay existencias
| Peso | 0,187 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Mesh Rating | 60 micron |
| Outer Diameter | 46 mm |
| Inner Diameter | 25.8 mm |
| Length | 113 mm |
| Efficiency Beta 2 | 60 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |