19,21 €
Hay existencias
| Peso | 1,0206 kg |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 9J5461 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 128.8 mm |
| Inner Diameter | 85.1 mm |
| Length | 279.4 mm |
| Efficiency Beta 2 | 2 micron |
| Efficiency Beta 20 | 35 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | CATERPILLAR 9J5461 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 1R0722 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CATERPILLAR | 1R0722 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| 9J5461 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 9J750 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |