31,86 €
Hay existencias
| Peso | 0,25 kg |
|---|---|
| Efficiency 50% | 2 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 50% | 2 micron |
| Outer Diameter | 43 mm |
| Inner Diameter | 22 mm |
| Length | 176 mm |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 20 | 5 micron |
| Efficiency Beta 75 | 10 micron |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |