
27,12 €
Hay existencias
| Peso | 0,735 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 112 mm |
| Inner Diameter | 46 mm |
| Length | 181 mm |
| Efficiency Beta 200 | 26 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 30 micron |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |