32,64 €
Hay existencias
| Peso | 0,342 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9800FUT8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 51 mm |
| Inner Diameter | 24 mm |
| Length | 207 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Primary Application | PALL HC9800FUT8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 4305928M91 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | 4305928M91 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YAROSLAVL | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |||
| JOHN DEERE | AT204010 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | AT204010 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | 180324 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| YANMAR | 180324 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |