67,76 €
Hay existencias
| Peso | 1,2769 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 111.51 mm |
| Inner Diameter | 62.23 mm |
| Length | 406 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Collapse Burst | 8.6 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | HDK06 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 9066151 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| PERKINS | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 256226 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| DETROIT DIESEL | 9066151 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| 52263183 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CUMMINS | 31005666 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 31005666 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| A75294 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S116428 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S105892 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S116428 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S105892 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S104929 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| 63297 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| S104929 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| V63297 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| V63297 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| CATERPILLAR | 52263183 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |