40,74 €
Hay existencias
| Peso | 0,385 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC9600FUS4H |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Nitrile |
| Outer Diameter | 78.7 mm |
| Inner Diameter | 43.78 mm |
| Overall Length | 117.6 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Style | Cartridge |
| Series | FPK04 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Primary Application | PALL HC9600FUS4H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IVECO | 84161674 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| IVECO | 84161674 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| SISU | VA262648 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| SISU | VA262648 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| FPT INDUSTRIAL | 11389670 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CASE/CASE IH | K210049 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| K210049 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| VOLVO | 119913317 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| VOLVO | 119913317 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |