58,50 €
Hay existencias
| Peso | 0,2 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 21 mm |
| Inner Diameter | 10 mm |
| Length | 47 mm |
| Efficiency Beta 200 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 9 micron |
| Collapse Burst | 200 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |